O Firmie

Oferujemy państwu solidną i kompleksową obsługę geologiczną inwestycji. Wykonujemy usługi z zarówno z dziedziny geologii inżynierskiej jak i geotechniki czy hydrogeologii. Dzięki bliskiej współpracy z firmami geodezyjnymi i połączeniu tych dwóch obszarów działania, możemy przedstawić Państwu kompleksową ofertę współpracy geologiczno-geodezyjnej. Pozwala ona na wsparcie w wielu projektach inwestycyjnych, na każdym z etapów projektu począwszy od doradztwa (wstępnej opinii) przed zakupem działki budowlanej. Wykonujemy badania pod małe jak i duże inwestycje. Zajmujemy się również filtracją i obróbką danych z laserowego skaningu lotniczego – LIDAR. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jakość świadczonych przez nas usług jest wysoka a ilość zadowolonych klientów wciąż wzrasta. Pomimo to ciągle się rozwijamy, aby zapewnić państwu szerszą ofertę. Posiadamy nowoczesny sprzęt, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność i konkurencyjność cen naszych usług. Pozwala on na dostosowanie metod pracy do warunków zastałych w terenie, dzięki czemu możemy przeprowadzić prace nawet mniej przychylnych miejscach tj. piwnice, dna wykopów, tereny o większym nachyleniu czy inne tereny ciężko dostępne. W naszej kadrze pracują specjaliści ze wszystkimi wymaganymi dla profilu naszej działalności uprawnieniami, wydanymi przez Ministerstwo Środowiska. Cieszymy się dobrą opinią oraz dużym zadowoleniem naszych kontrahentów.

Wszelkie modyfikacje zakresu prac wykonujemy w porozumieniu i z akceptacją Konstruktora oraz Inwestora. Prace staramy się wykonać rzetelnie i terminowo, pamiętając o zachowaniu wysokiej jakości naszych usług. Służymy fachową radą dotyczącą zadanego problemu geologicznego. Wierzymy, że nasza szeroka oferta pomoże państwu znaleźć coś odpowiedniego.

Nasza firma działa na terenie całego powiatu myślenickiego tj. na terenie gmin: Dobczyce, Lubień, Myślenice, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia, Wiśniowa.

KRAKGEOBUD - usługi geologiczne
KRAKGEOBUD – usługi geologiczne